Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Kompozit Rögar Kapağı sınıfları

Kompozit rögar kapağı ve sınıfları kapak çeşitleri modeller

Kompozit Rögar Kapağı sınıfları

Kompozit Rögar Kapağı

Kompozit alanlara göregarlara yerleştirme. Bu sınıflar, özellikler, değer ve konum olarak konumludur.

Kompozit rögar kapak fiyatları ve sınıflara göre fiyatları değerlendirilebilir. Ölçüler ve sınıflar altta sıralanmıştır.
Yaya trafiği sınıfı: A15 serisi
Hafif araç sınıfı: B125 serisi
Orta yük araç sınıfı: C250 serisi
Ağır yük araç sınıfı: D400 serisi
Kompozit Rögar Kapakları Çeşitleri
D400 Kompozit Rögar Kapakları
D 400 modeli rögar Üretilen TS EN 124 standartlarında, yuvarlak tasarım Sahip, paslanmayan, istenilen şekilde üretilebilir, kolay taşınabilen ve yapılan bir modeldir. Ağır yük sınıfı caddede caddeler de ve yollarda kullanılmaktadır.
A15 Kompozit
Rögarları Yaya seçimin fazla olduğu alanlarda, sokaklarda ve caddelerde kullanılan A 15 kompozit rögar kapsamlı kapaklara dayanıklı olacaktır.
B125 Kompozit Rögar Kapakları
Yaya kalan ile ağır yük arabaları arasında ve hafif araçlar olarak sınıf olarak binek otomobiller, midibüsler gibileri küçük seyirlerde yollarda kullanılan kapak modelleridir.
C250 Kompozit Rögar Kapakları
Orta yük sınıfı yollarında oto yollarda, kara yollarında, caddelerde ve sokaklarda kullanılan kapak modelleridir. Özellikle şehir alt yapılarının çok fazla olduğu yerlerde kullanılmaktadır, ana yollarda ve okul, hastane gibi alanlarda çok yoğun olarak kullanılmaktadır.
Kompozit Röğar Kapağı Kullanım Alanları
sarf malzemelerine yönelik kullanıma yönelik tesislerde kullanıma uygun.

 

Kompozit Rögar Kapakları,Suya, petrol ve her türlü kimyasal malzemeye dayanıklı. Çürüme ve paslanma yapmaz Döküm ve beton kapaklarından daha hafiftir.Her türlü darbeye karşı dayanıklı ve esneme yüksek olduğu için, CTP ve Beton kapaklar gibi kırılmaz.Ses ve gürültü seviyesi metale göre minimum düzeydedir.Döküm, CTP ve beton kapaklardan çok daha ekonomiktir.İsteğe uygun üretilebilir, uygun logo ve basılabilir.

 

 

Email Telefon İletişim Formu