Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Hakkımızda

Kent Teknik Kimya olarak inşaat ve alt yapı sektörü öncelikli olmak üzere bir çok sektörde kompozit esaslı ürünler (Kanalizasyon Kapağı,Menhol kapakları,menhol kapağı,rögar kapakları, kare kapaklar, yağmur suyu ızgaraları, akaryakıt kapakları,Kompozit alt yapı ürünleri) üretmekteyiz. Manhole cover markası altında SMC ve BMC teknolojilerini kullanarak kaliteli, sağlam, hafif ve benzeri özellikteki ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Genel olarak faliyet alanlarımız belediyeler, alt yapı  firmaları peyzaj firmaları,inşaat firmaları, olmakla beraber yurt içi ve yurt dışı bir çok firmaya ürün ve hizmet vermekteyiz. Firma politikası olarak müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini diğer hedeflerimizden önde tutuyoruz. Dinamik çalışanlarımız  ve üretim teknolojimiz yardımıyla müşteri taleplerine anında cevap verebiliyoruz.

Kent Teknik Kimya olarak bulunmuş olduğumuz sektörler haricinde gerçekleştirdiğimiz ar-ge Araştırma ve Geliştirme çalışmaları sayesinde kompozit teknolojisiyle değişik endüstri kollarına da yeni ve avantajlı ürünler geliştirme ile ilgili çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.Son yıllarda ülkemizde atağa geçmiş olan savunma sanayiine de istenen özelliklerde farklı ürünler üretebiliriz.Sektördeki Tecrübe birikimi sayesinde ülkemize ve ihtiyaç duyulabilecek ürünlerle ilgili çalışmalar yapabilecek durumdayız.

Email Telefon İletişim Formu