Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Bizi Farklı Kılan Nedir Neden Biz?

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Kent Teknik Kimya olarak inşaat ve alt yapı sektörü öncelikli olmak üzere pek çok farklı sektörde kompozit esaslı ürünler (rögar kapakları, kare kapaklar, yağmur suyu ızgaraları, akaryakıt kapakları) üretmekteyiz. Menolcover markası altında SMC ve BMC teknolojilerini nitelikli, sağlam, hafif ve özellikli müşterilere yükseltildi.

Savunma sanayi otomotiv gibi bugünlerde gözde olan sektörlere de istenen ürünleri üretebilir ürünler üstünde araştırmalar yapabilecek yetenekteyiz.Yılların bilgi ve Tecrübeyle siz kıymetli istek ve siparişlerini anlayıp üretim yapabilecek Teknoloji Arge nihai ve üretim yeteneklerine sahibiz.

Genel olarak çalışma alanlarımız belediyeler, alt yapı çalışmaları yapan firmalar ile beraber yurt içerisinde ve yurtdışı pek çok firmaya hizmet sunmaktayız. Firma politikası olarak müşteri memnuniyetini ve ürün diğer hedeflerimizin önünde tutmaktayız.

Genç ve Dinamik kadromuz ve üretim teknolojimiz sayesinde müşteri taleplerine zamanında cevap vermeyi amaç edindik.

Kent Teknik Kimya olarak gerçekleştirdiğimiz kompozit teknolojisi ile arge çalıştığımız, farklı sektörlerde yeni ve avantajlı ürünler geliştirme ile alakalı çalışmalarımız devam etmektedir.

Üretim yeteneklerimiz gelişmiş ürünlerde sizlere farklı ürünlerde hizmet verebiliriz.

Email Telefon İletişim Formu